2 Twoje dane i konto
3 Potwierdzenie zamówienia

Świetny wybór!

Zapisujesz się na kurs Kurs internetowy + warsztaty w cenie 2000zł brutto.

Pamiętaj! W tym momencie otwarta jest dodatkowa pula zapisów, dla której nie możemy już niestety zagwarantować terminowego dostarczenia Albumu Map Myśli. :(
Zrobimy jednak co w naszej mocy, żeby trafił do Ciebie jak najszybciej! :)

Zapisujesz się ponownie?

Zaloguj się, aby skorzystać z 50% zniżki na Kurs internetowy dla uczestników poprzedniej edycji!

Twoje konto

Najpierw prosimy o podanie imienia i nazwiska oraz maila i hasła, których będziesz używać do logowania.

Dane do celów statystycznych

Nasz kurs staje się lepszy dlatego, że oceniamy wyniki naszych działań. Jako pierwsi otwarcie mówimy o wynikach naszych kursanów. Podjęliśmy też oficjalną współpracę z Centrum Egzaminów Medycznych, któremu również zależy na ewaluacji polskiej edukacji medycznej. Żeby jednak zmiany mogły nastąpić, potrzebujemy rzetelnych danych.

Dlatego prosimy Cię o podanie numeru PESEL. Posłużą one tylko i wyłącznie do opracowania przez CEM zbiorczych statystyk. Nie poznamy Twojego indywidualnego wyniku, a numer jest szyfrowany w bazie i nie będzie nigdy widoczny publicznie. Dziękujemy za zrozumienie i pomoc w zmianie obrazu polskiej edukacji medycznej!

Jeżeli nie posiadasz numeru PESEL, możesz podać numer paszportu.

Adres do wysyłki materiałów

Na podany adres otrzymasz paczkę z albumem map myśli, przyborami i innymi gadżetami.

Dane do faktury

Wszystko zgodnie z prawem

Do legalnej realizacji zamówienia potrzebujemy Twojej akceptacji regulaminu oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Druga zgoda nie jest obowiązkowa, ale pozwoli Ci otrzymywać informacje o kursie, nowych wpisach na blogu i nowych produktach. Nie obawiaj się spamu! Będziemy pisać tylko z wartościowymi wiadomościami. :)